Przemówienie Komisarza Ipanienki-Ingawaara na I Zjeździe PAATS

Towarzyszki i Towarzysze, krótko i w żołnierskich słowach: witam Was na I Zjeździe Państwowego Aparatu Autokracji Totalitarno-Socjalistycznej. Witam w szczególności Towarzyszki Wicekomisarki i Towarzyszy Wicekomisarzy, a także wszystkie Podkomisarki i wszystkich Podkomisarzy zgromadzonych dzisiaj we Władymirabadzie!

Towarzyszki i Towarzysze, czym jest autokracja totalitarno-socjalistyczna? Otóż Wieczny Przywódca wielokrotnie mawiał, że autokracja totalitarno-socjalistyczna to system, który spełnia istotna rolę w kształtowaniu modelu rozwoju i spełnia ważne zadania w wypracowaniu kierunków postępu prac.

Niegasnąca i przełomowa myśl Wiecznego Przywódcy, inspirowana naukami towarzysza Wandy, pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania modelu rozwoju Krakozji Stepowej w duchu autokracji totalitarno-socjalistycznej. Nie przedłużając: praktyka dnia codziennego dowodzi, że kapitalista myli się zawsze i trzeba być idiotą, żeby w takim kapitalizmie żyć, o czym warto pamiętać w kontekście zmanipulowanych sondaży.

Aby już nie przedłużać, przejdźmy do sedna. Otóż, Towarzyszki i Towarzysze, musimy jasno i stanowczo powiedzieć naszym kobietom, mężczyznom, starcom i dzieciom, że osoby zdrowe zarażają się klasową niepełnosprawnością od kapitalistów, tak że dowolną głupotę można im wcisnąć. Wagi i znaczenia tych problemów nie trzeba szerzej uzasadniać, zaś założenia naszej misji odpowiadają potrzebom społeczeństwa. W autokracji totalitarno-socjalistycznej musimy zrobić wszystko, by oszczędzić ludzkości kolejnych konwulsji.

Na zakończenie chciałem tylko dodać, że troska Państwowego Aparatu Autokracji Totalitarno-Socjalistycznej, a szczególnie stały wzrost ilości i zakresu naszej aktywności, wymaga specyzowania i określenia nowych propozycji systemu powszechnego uczestnictwa, mając na uwadze róznorodne i bogate doświadczenia, zarówno postępowego ludu pracującego miast i wsi, jak i Towarzyszek i Towarzyszy.

Tak nam dopomóż Wieczny Przywódco, Wieczny Sekretarzu i towarzyszu Wando!

To mówiłem ja, Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar, Komisarz Stepowej Krakozyjskiej Żuzypospolitej Ludowej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: