Maciej II w Krakozji

Król Dreamlandu Maciej II odwiedził w poniedziałek 19 sierpnia Illianowiczowsk III Stepowy w czasie oficjalnej jednodniowej wizyty. Gościa z zagranicy uroczyście podjął Komisarz Stepowej Krakozyjskiej Żuzypospolitej Ludowej, który pokazał przywódcy postępy w budowie III Krakozji Stepowej.

Około godziny 7:55 Komisarz Stepowej Krakozyjskiej Żuzypospolitej Ludowej powitał chlebem i solą króla Dreamlandu Macieja II, znanego także jako Helmuta Pohla. Przywódcy uścisnęli sobie dłonie i wygłosili krótkie przemowy powitalne do zgromadzonego tłumu na płycie lotniska w Illianowiczowsku III Stepowym.

Komisarz Ipanienko-Ingawaar pokazuje królowi Maciejowi II rozbudowujący się Illianowiczowsk III Stepowy.

Podczas wspólnego lunchu z dziennikarzami, przywódcy opowiadali o wzajemnej relacji prywatnej, a także zapewnili o wzajemnym poszanowaniu niezależności Królestwa Dreamlandu i III Krakozji Stepowej. Komisarz Ipanienko-Ingawaar, pytany o oskarżenia o zdradę stanu w Wandystanie, jakie pod adresem Komisarza kieruje prezydentka Paulina Laura Emilia, podkreślił, że Krakozowie mieli pełne prawo do wyprowadzki z Wandystanu i do osiedlenia się na dziewiczych rejonach świata, a Krakozyjska Żuzpospolita Ludowa nie jest tym samym co opustoszałe Illianowiczańskie Żuzy Krakozji. „Działania Prezytentki są niewandne, i to w chuj” – zaznaczył Komisarz SKŻL.

Podczas wizyty w Ludowej Spółdzielni Kumysu Rekreacyjnego im. Illianowicza obaj przywódcy mieli okazję dokonać oficjalnej inspekcji zakładu. Prace LSKR zostały ocenione jako wzorowe, tak jak wzorowe – zdaniem przywódców Dreamlandu i Krakozji – były w smaku degustacyjne produkty spółdzielni. Komisarz Ipanienko-Ingawaar i król Maciej II wznieśli uroczysty toast za pomyślność obu krajów.

Niestety, z powodu burzowej pogody, która nawiedziła Illianowiczowsk III Stepowy w godzinach popołudniowych, odwołano zaplanowane na godzinę 15:30 przemówienie obu przywódców na placu Illianowicza, a Maciej II udał się w towarzystwie Ipanienki-Ingawaara z powrotem na Międzynarodowy Port Lotniczy im. Władimira Karola Illianowicza, gdzie oficjalnie pożegnano dreamlandzkiego gościa. Maciej II otrzymał w darze od postępowego ludu pracującego miast i wsi Krakozji Stepowej skromny podarunek w postaci kontenera kumysu „Illianowiczówka”.

Z ostatniej chwili: państwowy aparat autokracji totalitarno-socjalistycznej prowadzi śledztwo w sprawie pogorszenia warunków atmosferycznych, które ma zbadać możliwy udział osób trzecich w sprowadzeniu burzy nad Illianowiczowsk III. Apelujemy do ludności cywilnej o udzielenie funkcjonariuszom wszelkich informacji, które mogą doprowadzić do wykrycia ewentualnych sprawców pogorszenia pogody.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: